Skip to content

Pawłowska Media to agencja public relations specjalizująca się w kampaniach skierowanych do kobiet. Doskonale znamy naturę kobiet i dlatego nasze kampanie odnoszą spektakularne sukcesy. Dzięki doświadczeniu i świeżemu spojrzeniu na PR kobiecy, działamy w oryginalny, nietuzinkowy sposób.

Służymy pełnym zakresem usług mających na celu budowę wizerunku firmy i jej marek oraz stworzenie nowoczesnej komunikacji z rynkiem. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Oferujemy programy komunikacyjne dla marek kobiecych i dziecięcych, konsekwentnie budujące wizerunek i podtrzymujące zainteresowanie mediów. Dbamy o zadowolenie klienta na każdym etapie naszej pracy: od planów, przez realizację projektu, po raporty i analizy.

Posiadacie Państwo dobry produkt lub usługę, które zasługują na obecność w prasie kobiecej, dziecięcej, lifestyle, internecie? Chcecie Państwo wypromować produkt podkreślając jego unikalne cechy? Stworzyć wokół niego niepowtarzalny klimat? Zależy Państwu na dobrych relacjach z dziennikarzami, aby pozytywnie wypowiadali się na temat produktu, usługi i firmy?

Zapraszamy do kontaktu.